12 Ocak 2010 Salı

L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici



L.O.C.™ Çok Amaçlı Temizleyici 1959’dan beri hayranlar kazanmakta olan güvenilir bir temizleyicidir. Gerçek anlamda tüm ev yüzeyleri için uygun olan ürün ,,,, suyun zarar vermediği her yüzeyi temizler.
Her tür kir tek tür temizlik
Tamamen ORGANİK’tir. AMWAY in, zirai ilaç kullanmadan kendi çiftliklerinde özel tekniklerle yetiştirdiği bitkilerden üretilmiştir.
1 Litre L.O.C. ile 133 Litre temizleme solüsyonu elde edilir.
Dünya üzerinde her gün 28 800 şişe L.O.C. satılmaktadırD,,,,,,,,,,
Ürün Özellikleri:
Birçok ev yüzeyini güvenle temizleyebilen, çok amaçlı kullanım
Kir ve yağ birikintilerini sökerek etkili şekilde yok eder, çiziksiz bir parlaklık sağlar
Durulama gerektirmeyen formül yüzeyleri temizler ve ferah bir görüntü yaratır
Yağ ve kiri yok etmek için etkili el temizleyicisi,,,,
KULLANIM ŞEKLİ VE KULLANIM ALANLARI
*** 1 çay bardağı kaynar suyun içinde 1.5 kapak LOC genel temizleyici çözülerek 3-4 litre suyun içine karıştırılarak kullanılır. Suyun sıcak olması ÇOK önemli. Soğuk su ile aynı etkiyi göstermezDurulama gerektirmez. Leke bırakmaz.
*Halıların silinmesinde kullanıldığı gibi halı yıkama makinesinde şampuan olarak da kullanılır.(Yarım kapak LOC kaynar suda eritilerek makineye konulur. Makineye soğuduktan sonra koyun. Sıcak su bazı makinelerin pompalarına zarar verebilir.)
.,,,,,,Döşemeler Parkeler, muşamba ve vinleks döşemeler. Banyo Küvetler, cilalı seramik ve fayanslar, duşlar, tuvaletler ve mermer. Mutfak Tezgahlar, fırın yüzeyleri, dolaplar, eviyeler, buzdolapları ve yerler. Ev eşyaları yüzeyleri Yıkanabilen duvarlar, kapı kolları, telefonlar, çöp kovaları, boyalı ağaç eşyalar.
*Parke, marley, muşamba v.b temizliğinde etkilidir. Hiç bir zarar vermez.
* Koltuk ve kanepelerin temizliğinde kullanılır.(Açık renk kanepeye dökülen Türk kahvesini hem de hiç eritmeye gerek kalmadan çıkarmıştır.)
*Saten ve yağlı boyalı duvarların temizliğinde kullanılır.
*Etkin bir cam temizleyicidir.(Boş Püskürtücü şişe su ile doldurulur.1 çay bardağı kaynar suda çeyrek kapak LOC çözülür ve püskürtücü şişeye eklenir.) 1 kutu LOC ile yaklaşık 140 adet cam temizleyici hazırlanabilir.( Maliyeti lütfen hesaplayınız.)
* Ekran ve cam temizliğinde kullanıldığı gibi her türlü mobilya temizliğinde de kullanılır.
* Mutfak dolaplarının ve bütün beyaz eşyaların temizliğinde kullanılır.
*Ütünün kirecini sökmek için 1 çay bardağı kaynar suya 1 çay kaşığı katılır, ütünün su haznesine doldurulur, buhar çıkışı yaptırılır ve ütünün içi soğuk suyla birkaç kez arındırılır.( Sizler ütüden dökülen kireci izlersiniz )
*Leke ve kireç çözücü özelliği vardır. Çamaşır makinesinde deterjana ek olarak 1 kapak konulursa hem deterjanın gücünü artırır, hem de makinenizde kirece karşı % 100 koruma sağlar.
*Arabanın camlarını temizlemede 1 kapak LOC konup üzerine su eklendiğinde kışın camların donmasını engellediği gibi camları da tertemiz yapar.
* Doğada atık madde bırakmaz ve suda çözünür. Mısır nişastasından yapılan kutusu toprağa gömüldüğü takdirde 3 ay içinde toprağa karışır.(1 kola kutusu 500 yılda toprağa karışmaz.)* 2 ayda bir LOC’lu temizlik suyundan az miktarda çiçeklerin dibine gübre olarak dökerseniz çiçeklerinizin kısa sürede nasıl coştuklarına ve sağlık kazandıklarına şahit olursunuz.Bu olağanüstü ürünü alarak Sizler de LOC mucizesinin sınırlarını zorlayın.Ürünü alıp kullandıktan sonra tekrar sipariş edeceğinize eminim.
Amway ürünlerinin en önemli özelliği Vücuda zarar veren ve kanserojen etkisi olan kimyasallar içermemesi. Bu özelliğinden çocuklu aileler amway ürünlerini özellikle tercih etmektedirler. Geniş bir kesim tarafından tercih edilen birçok temizlik ve kişisel bakım ürünü mevcuttur.
-Loc: Evin tüm temizliğinde hijyenik olarak en ağır kirden en hafif ve hassas yerlerde bile güvenle kullanılır.
-Loc: Çamaşır suyu içermez ama çamaşır suyundan çok daha güçlüdür. Çamaiır suyu soldurup yıpratırken loc zarar vermeden temizler.
-Güçlü deterjanlar, temizlik ürünleri elleri yıpratıp çatlatırken, Loc elleri yumuşatır ve krem sürmüş gibi güzelleştirir. Çünkü loc cilde özel bir üründür.
—Ellerde bulunan egzama (mantar hastalığı) ve benzeri deri hastalığında loc'un iyileştirdiği deneyler sonucu ortaya çıkmıştır.
—Evdeki kötü kokuları ve mikropları yok eder. Evde mikropsuz bir hava solunmasını sağlar. Temiz bir ortam yaratır.
-Loc tamamen bitkiseldir. Ağaç ve bitki özlerinden yapıldığı için kullanılan ortamda ormansı veya ağaç kokusu gibi koku hissettirir.
-En ağır lekelerin bile kolayca çıktığını ve silinen yerin cilalanmış gibi parladığı görülür.
-Evin tüm temizliği bitince aynı suyla halılar silinip ve aynı suyu yer silme kovasına boşaltıp yerler güvenle silinir.Çünkü loc mikropları (bakterileri) tamamen yok etme gücüne sahiptir.O yüzden su bu şekilde TEKRAR TEKRAR gönül rahatlığı ile kullanılabilir.
-Loc ile camsil kutusunu ağzına kadar suyla doldurup içine loc'un kapağıyla yarım kapak loc koyup salladığında güçlü bir camsil olarak ortaya çıkar.
Mutfak dolapları ve tüm mutfak bölgesinde, salondaki mobilyalarda koltuk kanepe, halılarda, duvar silmede, yerleri silmede kısaca akla gelen bütün ev temizliğinde kullanılır.
LOC, Gücü ve yaptığı işler kıyaslandığı zaman çok ekonomiktir. Diğer temizlik ürünleri bol miktarda kullanılıp tüketilirken, loc'un 1 buçuk kapağıyla bütün ev temizlenir.
Kullanımdan sonra; Ellerinizi suyla yıkayın ve kurulayın. Elleriniz kremlenmiş gibi yumuşacık olur.
Bu ürünü daha kolay kullanmak için AMWAY Tabanca Püskürtücülü Şişe 'yi tavsiye ederim...
50 yıllık AMWAY kaliteden kesinlikle ödün vermiyor. Ürünleri çok kalitelidir.%100 memnun kalırsınız ( Kullananlar bir daha vazgeçmiyor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder